تبلیغات

مطالب پیشین

ابر برچسب ها

آخرین اخبار

اختصاصی سایت اروست: سخنرانی دکتر احمدی نژاد در مسجد جامع نارمک

اختصاصی سایت اروست: سخنرانی دکتر احمدی نژاد در مسجد جامع نارمک

دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان دقایقی پیش در مسجد جامع نارمک تهران حضور یافت و با استقبال گسترده مردم مومن و انقلابی پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به مناسبت سالروز شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) به سخنرانی پرداخت. در این سخرانی که با ازدحام شدید جمعیت انجام می گرفت دکتر احمدی نژاد به ۱۲ مورد از ویژگی های مهم امام معصوم در جهان هستی پرداخت و پنج مورد هم از ویژگی های حکومت اسلامی را بر شمرد. در پایان هنگام خروج از ایشان از مسجد و در راه منزل، خبرنگار سایت اروست گزارشی از عملکرد بسیار ضعیف برخی بخشداران و فرمانداران بی کفایت مازندران در زمان ریاست جمهوری ایشان به ویژه بخش چهاردانگه که عامل اصلی عقب ماندگی این خطه از میهن عزیزمان است خدمت ایشان ارائه کردند. در مسیر، مردم با شعار هایی همچون “شعار هر چی مرده، احمدی بر می گرده” و  “صل علی محمد، بوی رجایی آمد” ایشان را تا منزل همراهی کردند.

گفتنی است تمام تصاویر به صورت اختصاصی تهیه شده است.

photo_2016-06-27_17-56-50

photo_2016-06-27_17-56-40

photo_2016-06-27_17-56-45

photo_2016-06-27_17-57-31

photo_2016-06-27_17-57-10

photo_2016-06-27_17-57-21

photo_2016-06-27_17-57-26

در ادامه خلاصه ایی از سخنرانی ایشان به نقل از باشگاه خبرنگاران می آید.

به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، “محمود احمدی‌نژاد”، رییس جمهور سابق کشورمان، امروز پس از نماز ظهر و عصر در جمع عزاداران امیرالمومنین(ع) در مسجد نارمک تهران حاضر شد و به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی گفت: امام علی(ع) از شکست دشمنانش خوشحال نمی‌شود بلکه غصه می‌خورد از سقوط آن‌ها و بالای جنازه دشمنانش گریه می‌کند اما ما از نابودی دشمنانمان خوشحال می‌شویم. امام بیت‌المال را روزانه بین مردم تقسیم می‌کرد و اجازه بلوکه شدن ثروت را نمی‌داد.

احمدی نژاد افزود: آیا ما به دنبال اقتصاد اسلامی هستیم؟ بسم الله، اقتصاد اسلامی همین است. مراعات رضایت عموم مردم در برابر خواص، اعتقاد امام علی(ع) بود. امام علی(ع) می‌گوید خواص در وقت آرامش باری بر دوش حکومتند و در وقت خطر به یاری حکومت نمی‌آیند و اجرای عدالت را در حق خود تحمل نمی‌کنند. از نظر امام علی(ع)، اگر خشم عمومی برانگیخته شود، خوشنودی خواص و اطرافیان فایده‌ای ندارد و کاری نمی‌تواند بکند اما اگر رضایت عمومی پدید آمد، هیچ باکی از خشم خواص زیاده‌خواه نباید داشت.

وی تصریح کرد: سخنرانی چند سال قبل مقام معظم رهبری درباره مسأله عوام و خواص بسیار مهم و راهگشاست.

رییس جمهور سابق کشورمان افزود: امام علی(ع) آزادی‌خواه‌ترین بشر است و هرگز مشاهده نشد که با آزادی اراده مخالفت کند. امام علی(ع) هرگز ذلت پیروی از باطل را برای ثانیه‌ای نپذیرفت. سرتاسر زندگی او آزادگی است و آن را در وجود خاندانش به ارث گذاشته همچنان که امام حسین(ع) فرمود هیهات من الذله.

احمدی نژاد تصریح کرد: امام علی(ع) عدالت را مایه آرامش و امنیت سرزمین می‌دانست بر خلاف دروغ‌هایی که می‌شنویم و می‌گویند عدالت موجب ناامنی و جنگ می‌شود. امام علی(ع) روابط ظالمانه را حتی به اندازه گرفتن دانه‌ای از دهان مورچه نمی‌پذیرد و تمام قد در برابرش قیام می‌کند.

رییس دولت‌های نهم و دهم افزود: امام علی(ع) معتقد است سربرآوردن کاخ‌ها و قله‌های ثروت، محصول بی‌عدالتی و ظلم است. امام علی(ع) رنج ٣ جنگ را تحمل کرد اما از آرمانخواهی دست نکشید. قُتِلَ علیُ فِی محرابِ لِشدّهِ عَدلِه. بیشتر صفحات تاریخ را مورخانی نوشته‌اند که دشمن علی(ع) هستند اما حتی همان‌ها هم یک بار نگفته‌اند که علی عقب نشست، سازش کرد و به حقیقت پشت کرد. زره امیرالمومنین(ع) پشت نداشت و هیچ کس در جنگ، پشت امام را ندید.

احمدی نژاد افزود: امام(ع) بالاترین مظهر لطف و مهربانی خداست و در اوج قدرت، قامتش در برابر ایتام خم می‌شود. او عاشق مردم است و برای دشمنانش نیز دل می‌سوزاند و سفارش می‌کند برای قاتلش شیر ببرند. کسی غیر از مولا را نمی‌شناسیم که در عین اینکه حق با اوست، برای حفظ جان و مال و پایه‌های اجتماع و حفظ ارکان دین در برابر سنگین‌ترین هجمه‌های تبلیغاتی و بزرگترین دروغ‌ها برای سال‌های طولانی استخوان در گلو و خار در چشم صبر و تحمل پیشه کند.

رییس جمهور نهم و دهم گفت: امام علی(ع) هرگز اسرار مردم را فاش نکرد و هرگز در امور شخصی دشمنانش تجسس نکرد. امام علی(ع) مظهر کامل جوانمردی است و هرگز آب را علی‌رغم عمل متقابل دشمنش نبست. در لحظه سرنوشت‌ساز جنگ، وقتی فرصت کشتن عمروعاص دست داد و او از ترس، خود را برهنه کرد، امام از کشتن عمروعاص صرف‌نظر کرد. امروز اگر ما باشیم، از همان صحنه فیلم و عکس می‌گیریم و در جهان منتشر می‌کنیم و می‌گوییم ببینید فلانی اینگونه است!

احمدی نژاد تصریح کرد: امام علی(ع) قوی‌ترین و با تدبیرترین مدیر عالم است و از علم روز بهره می‌برد و در تنظیم امور جامعه، دقیق و منظم بود. برای تأمین رفاه مردم، با تمام وجود تلاش می‌کرد. کم‌خرج‌ترین، چابک‌ترین، کوچک‌ترین و پربازده‌ترین سیستم حکومتی را تأسیس کرد. در مدت کوتاه کمتر از ۵ سال، علی‌رغم تحمیل سه جنگ سنگین و کارشکنی دشمنان توانست برای مردم سراسر سرزمین‌های وسیع اسلامی، امکان استفاده از آب پاکیزه و نان گندم را فراهم کند. امام حکومت را فقط ابزار هدایت و اعمال عدل می‌دانست وگرنه فی‌نفسه حکومت برایش از کفش کهنه‌ای و آب بینی بزی مریض بی‌ارزش‌تر بود.

احمدی نژاد افزود: امام علی(ع) مقتدرترین و در عین حال، مظلوم‌ترین انسان تاریخ است. علت دشمنی شیطان با امام این است که می‌خواهد با ایجاد مانع بر سر مسیر شناخت امام، سرچشمه هدایت را ببندد و رابطه انسان‌ها با امام را مخدوش کند. اگرشیطان نتواند خورشید وجود امام را بپوشاند، می‌کوشد او را محدود به شیعیان و ایرانیان کند و متأسفانه برخی از پیروان هم در نقشه شیطان بازی می‌کنند در حالی که امام متعلق به همه بشریت است. شیطان می‌خواهد کینه امام را در دل انسان‌های ضعیف و خودخواه وارد کند چون خود را بالاتر از او می‌داند و حاضر به سجده در برابرش نیست.

رییس جمهور سابق کشورمان خاطرنشان کرد: پروژه تخریب و منزوی کردن امیرالمومنین(ع) تا زمان رحلت پیامبر(ص) و پس از آن تا همین امروز ادامه دارد. هزاران شایعه، افترا و تهمت علیه امام (ع) ساختند. مگر می‌شود بدون عقبه‌ای قدرتمند، طولانی، پیچیده و طراحی شده ظرف چند دقیقه خلیفه‌الله و جانشین پیامبر را کنار زد، صد سال قبرش را نامعلوم گذاشت و صدها سال توهین و فحاشی به او را جزو تعقیبات نماز و واجبات نماز جمعه قرار داد؟! پشت همه این جنایت‌ها دست خبیث شیطان است. امروز نیز صهیونیسم بین‍‌‌‌‍‌‎الملل درباره فرزند برومند امیرالمومنین(ع) یعنی حضرت مهدی(ع) و پیروانش و ملت رشید ایران، همان روش را پی گرفته‌اند اما من به شما بشارت می‌دهم که ان کید الشیطان کان ضعیفاً و آینده از آن امام و پیروان اوست و ملت ایران صهیونیست‌ها را در داخل و خارج مایوس و ناامید می‌کند.

احمدی نژاد افزود: عده‌ای که در دست‌اندازی به بیت‌المال مسابقه می‌گذارند و از یک ساعت خوابشان نمی‌گذرند و آلوده به سیاسی‌کاری هستند، نمی‌توانند مدعی پیروی از پیامبر باشند و دیگران را تخطئه کنند.

۱۳۹۵/۴/۷بازدید ها:

۵ پاسخ ها به “اختصاصی سایت اروست: سخنرانی دکتر احمدی نژاد در مسجد جامع نارمک”

 1. حسن گفته:

  درود بر دولت تدبیر و امید

 2. اسماعیل عالیشاه گفته:

  درجواب آقای حسن عرض کنم خیلی برات متاسفم که هنوز آقای روحانی نتونست تدبیر وامید را برای خودش معنی کنه تاحالا که سه سال گذشت….هنوز دارن او ن ودوربریهاش همه تقصیرها را گردن احمدی نژاد میندازنند سه ساله دارن همه رامحکوم میکنند ولی حقوقهای نجومی که دارن کندشه میخوابونند دزدی نیست مال بیت المال نیست ؟حق من وشما نیست؟واقعا مردانه فکر میکنید؟یاجناحی فکرمیکنید؟

 3. Hassan.fff90 گفته:

  جناب آقای اسماعیل عالیشاه بنده متعجب هستم از سوال نکرده ، جواب بی تدبیر نوشتید ، بنده باید متاسفم باشم از شما ومسؤل محترم سایت
  هفت شهر عشق را عطار گشت

  ما هنور اندر خم یک کوچه ایم

 4. رضا گفته:

  جناب Hassan.fff90 لطفا متن خبر را بخوانید سپس نظر دهید. در جواب سطور پایانی ایشان نظر داده اند.

 5. اسماعیل عالیشاه گفته:

  آقای hassanاف اف اف خیلی برات متاسفم که آره هفت شهرعشق را عطار گشت ولی شما هنوز درعصرحجرزندگی میکنید دیگه گندکاری واختلاس ودزدی بدترازاین هم داشتیم؟آقایروحانی اینقدرجرات وشهامت نداره بیاد بامردم روراست باشه کارشان شده دروغ وبه چالش کشیدن دیگران….برای شما هم متاسفم که درد مردم بدبخت بیچاره ومستضعف را تشخیص نمیدهید

درج یک دیدگاه