تبلیغات

مطالب پیشین

ابر برچسب ها

آخرین اخبار

اطلاعات بیشتر درباره مجتمع تولید گوشت مرغ زربال-دامپروری چهاردانگه

اطلاعات بیشتر درباره مجتمع تولید گوشت مرغ زربال-دامپروری چهاردانگه

شرکتهای مجتمع زربال در شمال ایران در ناحیه حاشیه دریای خزر قرار گرفته و یکی از بزرگترین و با سابقه ترین مؤسسات تولید گوشت مرغ در ایران و خاورمیانه بشمار می رود. این مجتمع علاوه بر تأمین قسمتی از نیازهای بازار داخلی و خارجی به جوجه یکروزه گوشتی، در زمینه صادرات گوشت مرغ و صادرات پر مرغ نیز فعالیت دارد. شرکت زربال یکی از شرکتهای وابسته به شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر (از زیر مجموعه های بنیاد شهید) بوده و فعالیتهای بازرگانی خارجی خود را با واسطه شرکت تکلم انجام می دهد.

شرکت زربال فعالیت خود را در صنعت طیور ایران از سال ۱۳۵۴ آغاز نموده و در این دوران با ارائه محصولات برتر، همواره از نظر کیفیت، برتری خود را حفظ کرده است. این شرکت در مجموعه فارم های مادر و جوجه کشی خود سالانه بیش از ۱۴ میلیون جوجه یکروزه گوشتی با کیفیت برتر تولید می کند که بخشی از آن در مجتمع تولید گوشت زربال و بخش دیگری به خریداران داخل و خارج از کشور فروخته می شود. محصول نهائی فعالیت شرکت ۲۰۰۰۰ تن گوشت مرغ پر کنده و آماده طبخ با کیفیتی بی نظیر است که در دو کشتارگاه شماره ۱ و ۲ بنام محصولات زربال و دربال تولید می گردد. همچنین پر خشک تولید شده در این مجموعه، به میزان سالانه ۳۰۰ تن، محصول کارخانه کاملا مجهز و مدرن شرکت بوده و قابل ارائه در بازارهای داخلی و رقابت با نمونه های خارجی می باشد. مراحل تولید گوشت مرغ در شرکت زربال بطور کامل تحت نظارت مدیریتی و بهداشتی متمرکز و با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی استاندارد شده انجام می گیرد. آزمایشگاههای آنالیز دان و میکروبشناسی و سرولوژی مجموعه کنترل کیفی مراحل تولید و محصول نهائی را بادقت بالا زیر نظر دارند. به دلیل کیفیت تولید و موفقیت در امر پرورش و رعایت استانداردهای بهداشتی و امنیت زیستی تولیدات شرکت زربال کاملا عاری از هرگونه بقایای داروئی است که به جهت تاثیر در سلامت مصرف کننده به آن اهمیتی بر جسته داده می شود. واحد مشارکت و سرمایه گذاری شرکت زربال در قالب قرار دادهای پرورش مرغ گوشتی با مرغداران حائز شرایط با ارائه جوجه و دان و ارائه خدمات کارشناسی و دامپزشکی در توسعه تولید محصولات زربال کار جدیدی را شروع کرده و گسترش می دهد. در این قراردادها خرید محصول نهائی و کشتار آن در کشتارگاه صنعتی طیور زربال پیش بینی شده است.

تاریخچه شرکت سرمایه گذاری کوثر

zarbalبازدید ها:

یک پاسخ به “اطلاعات بیشتر درباره مجتمع تولید گوشت مرغ زربال-دامپروری چهاردانگه”

  1. احمد گفته:

    پس زیر مجموعه بنیاد شهیده. گفتم چرا طبق معمول بخشدار مخالفت نکرد چون این شرکت به جاهای مهمی وصله. اگه یه شرکت معمولی بود عمرا می تونست همچین کاری کنه. یعنی به نظر شما به من و شما مجوز می دادند؟؟؟؟؟

درج یک دیدگاه