تبلیغات

مطالب پیشین

ابر برچسب ها

آخرین اخبار

باز هم طلسم پرسپولیس به دست امید عالیشاه شکسته شد/پرسپولیس۱-پدیده صفر

باز هم طلسم پرسپولیس به دست امید عالیشاه شکسته شد/پرسپولیس۱-پدیده صفر

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان در این بازی با ترکیب؛ سوشا مکانی، محسن بنگر، مایکل اومانا، علیرضا نورمحمدی، بابک حاتمی، محمد نوری (کاپیتان)، احمد نورالهی، هادی نوروزی، امید عالیشاه، فرناندو گابریل و مهدی طارمی به میدان رفتند.

تیم فوتبال پرسپولیس از ابتدا بازی هجومی و قابل قبولی را به نمایش گذاشت و از سوی دیگر تیم پدیده به دلیل میزبانی و برد هفته گذشته برابر تراکتورسازی با انگیزه دو چندان به میدان آمده بود و دو تیم در این نیمه، بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند و به تساوی بدون گل رضایت دادند.

موقعیت‌های پرسپولیس در نیمه نخست بیشتر از تیم میزبان بود اما فرصت‌های آنها به گل تبدیل نشد. هادی نوروزی در دقیقه ۳۸ توپ خوبی را برای طارمی و عالیشاه ارسال کرد اما در این موقعیت خطرناک که در محوطه جریمه تیم میزبان رقم خورد، توپ از جلوی پای امید عالیشاه با بدشانسی گذشت.

در موقعیتی دیگر و در پایان وقت قانونی نیمه اول، محمد نوری پشت هجده قدم تیم پدیده با خطای بازیکن حریف متوقف شد و یک ضربه کاشته چسبیده به محوطه جریمه در سمت چپ نصیب سرخپوشان شد که این ضربه هم با فاصله خیلی کم توسط فرناندو گابریل به بالای دروازه رفت.

علیرضا فغانی برای نیمه اول دو دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت که در نهایت این بازی در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

دو تیم در نیمه دوم بدون تغییر به میدان رفتند. پرسپولیس در نیمه دوم سراسر حمله شده بود و برای برد در این دیدار لحظه شماری می‌کرد. سرخپوشان از خط دروازه تا حمله تیم را به جلو هدایت می‌کردند و برای رسیدن به گل از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کردند. توپ‌های بازیکنان پرسپولیس با بدشانسی یکی پس از دیگری از کنار دروازه میزبان می‌گذشت و این در شرایطی بود که کادر فنی بر شدت این فشار و حملات تاکید داشت.

در دقیقه ۵۴ ضربه کاشته فرناندو گابریل به دیوار دفاعی پدیده برخورد کرد. دو قیقه بعد یعنی در دقیقه ۵۶ در یک رفت و برگشت ضربه عالیشاه از کنار تیرک عمودی دروازه حریف با فاصله اندک به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۵ بار دیگر تیم پرسپولیس از سمت راست آهنگ دروازه پدیده کرد که طی آن هادی نوروزی پس از حرکت از کنار خط سمت راست زمین، توپ خوبی را برای مهاجمان ارسال کرد و امید عالیشاه بازیکن اروستی پرسپولیس پس از یک حرکت و جایگیری خوب، توپ را با یک ضربه سر زیبا وارد دروازه تیم پدیده کرد و گل برتری پرسپولیس را به ثمر رساند.

پرسپولیس پس از به ثمر رساندن گل، هم اشتیاق گلزنی داشت و هم برای حفظ نتیجه کمی منطقی‌تر ظاهر شد. حمید درخشان در دقیقه ۸۲ علی علیپور را به جای مهدی طارمی وارد زمین کرد و در دقیقه ۹۰ نیز مهرداد کفشگری را به جای فرناندو گابریل به زمین فرستاد.

علیرضا فغانی داور این بازی، برای نیمه دوم پنج دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت. تیم پدیده برای جبران گل خورده در دقایق پایانی بازی هجومی‌تری را به نمایش گذاشت اما این تیم پرسپولیس بود که با یک بازی منطقی توانست نتیجه بدست آمده را حفظ کند و  در نهایت این مسابقه در پایان وقت قانونی و وقت‌های اضافه با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.بازدید ها:

درج یک دیدگاه