تبلیغات

مطالب پیشین

ابر برچسب ها

آخرین اخبار

تذکر ۹ نماینده مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور در مورد توجه به باداب سورت

تذکر ۹ نماینده مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور در مورد توجه به باداب سورت

۹ نماینده مجلس در تذکری کتبی به رئیس جمهور بر لزوم جلوگیری از تخریب دومین اثر طبیعی ملی مشهور به چشمه های باداب سورت تاکید کردند.

به گزارش ایسنا، اکبر رنجبرزاده عضو هیات رئیسه مجلس در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه یازدهم آبان ۹۵) و پیش از آغاز بررسی صلاحیت و سه وزیر پیشنهادی تذکر کتبی ۹ نماینده به رئیس جمهور را به شرح زیر قرائت کرد:

بر این اساس فاطمه حسینی ، پروانه سلحشوری، محمدعلی وکیلی، طیبه سیاوشی، پروانه مافی و مهدی شیخ نمایندگان تهران، ناهید تاج الدین نماینده اصفهان، حمیده زرآبادی نماینده قزوین و علی‌اصغر یوسف‌نژاد نماینده ساری و میاندورود در تذکری به رئیس جمهورخواستار تسریع در رسیدگی به موضوع حفاظت از دومین اثر طبیعی ملی مشهور به چشمه های باداب سورت و جلوگیری از تخریب آن شدند.بازدید ها:

۲ پاسخ ها به “تذکر ۹ نماینده مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور در مورد توجه به باداب سورت”

  1. رضا گفته:

    مقصر آن جناب بخشدار امینی بود که مانع اصلی متولی دار شدن این چشمه ها بود.
    در زمان ایشان امدن زباله به منطقه شدت گرفت و آب شرب روستاهای پشت کوه مشکلش حل نشد که بد تر هم شد و همینطور راههای روستایی مخصوصا اروست که قرار بود پل زده بشه احداث نشد که نشد. فقط چند سال ایشان چهاردانگه را به عقب راند. من مانده ام این سایت هایی مثل چهاردانگه نیوز از چیه ایشان دفاع می کردند؟؟

  2. اسماعیل عالیشاه گفته:

    مطمئن باشید تا ما خودمان را درست نکنیم خودمان برای چشمه سورت دلسوز نباشیم.خودمان پیش هرمسئولی میرسیم یکدل ویکصدا ازسورت حمایت نکنیم.درظاهر برای سورت دلسوزی کنیم ولی درباطن کاری انجام ندیم یاقدمی نگیریم سورت درست بشو نیست وقتی آدم حرکتی نکنه برکتی سرسفره نمیاد؟ ماهزار بارگفتیم هزاربار دیگه هم میگیمولی کو گوش شنوا که برای راحتی آیندگان ما قدمی بگیره متاسفم برای همه مسئولین استان شهرستان بخش وپشتکوه….

درج یک دیدگاه