تبلیغات

مطالب پیشین

ابر برچسب ها

آخرین اخبار

فرماندار ساری تغییر کرد

فرماندار ساری تغییر کرد

به گزارش اروست به نقل از تسنیم، در مراسمی با حضور ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران، احمد حسین زادگان به سمت سرپرست جدید فرمانداری ساری مرکز مازندران معارفه شد.

آیین تکریم و معارفه فرماندار ساری مرکز مازندران دقایقی پیش با حضور استاندار مازندران و مدیران کل ستادی استانداری و اعضای شورای اداری مازندران در سالن اجتماعات فرمانداری ساری برگزار شد.

جواد واحدی، فرماندار سابق ساری در این نشست با اشاره به اینکه برای تودیع بنده هیچ فشاری از سوی مسئولان استانی به استاندار مازندران صورت نگرفته است، افزود: بنده خودم چندین دفعه از استاندار خواستار تغییرم از مسئولیت فرمانداری کردم و در سنگر دیگری مشغول خدمت خواهم بود.

وی افزود: در ابتدای حضور بنده در تصدی فرمانداری ساری، مرکز مازندران از مدار توسعه عقب مانده بوده ولی با کمک نماینده ولی فقیه، استاندار مازندران و مسئولان ساری توانستیم مرکز استان را پیشرفته کنیم.

فرماندار سابق ساری با اشاره به اینکه بنده در دوران مدیریت خود در فرمانداری از هیچ تلاشی فروگذار نکردم، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در خدمت رسانی به آحاد جامعه در سنگر خدمت رسانی موفق باشیم.

واحدی با بیان اینکه مرکز مازندران همواره مورد توجه مدیریت ارشد مازندران بوده است، افزود: باید با کمک فرماندار جدید ساری که وی خود دارای سابقه موثری در فرمانداری بوده، برای توسعه مرکز مازندران گام برداریم.

وی با اعلام اینکه در دولت تدبیر و امید برای توسعه مازندران گام‌های اساسی برداشته شده است، گفت: ساری باید به صورت کلان شهر دیده شود و برای توسعه آن گام برداشته شود.

در این مراسم با حضور استاندار و معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با قدردانی از خدمات جواد واحدی، احمد حسین زادگان به سمت سرپرست فرماندار ساری منصوب و معارفه شد.

حسین زادگان دارای سوابقی چون فرمانداری نوشهر و ساری در دولت اصلاحات بوده است.بازدید ها:

۲ پاسخ ها به “فرماندار ساری تغییر کرد”

  1. حسن گفته:

    خدارا شکر که بالاخره انجام شد. مرکز استان پیشرفته شد؟؟؟؟ زهی خیال باطل افراد دون همتی چون بعضی ها عامل عقب ماندگی هستند!
    انشااله مسئولین جدید به فکر تغییرات در بخشداری هم باشند که دلمان از آن ناحیه به شدت پر است!!! خیانت های عده ایی و سنگ اندازی آنها در واگذار نکردن مدیریت سورت به اروست را فراموش نمی کنیم. تغییرات در بخشداری هم باید آغاز شود. جوانان اروست باید باز هم دست به قلم شوند.

  2. اسماعیل عالیشاه گفته:

    فکر کنم در بحث واگذاری سورت به اروست را ما خودمان مقصر هستیم من نمیدانم این بخشدار کیه که ماها وقتی که ایشان به روستاهای منطقه ما میاد انگار خدای بعضیها آمد مااینقدر بزرگش کردیم ایشان هم از این موقعیت استفاده کرد وهمه چی با بیشترین نقش ایشان از ما گرفته شد من که میگم تغییرات باید صورت گیرد

درج یک دیدگاه