تبلیغات

مطالب پیشین

ابر برچسب ها

آخرین اخبار

جلسات متعدد دکتر عالیشاه برای حل مشکلات منطقه

جلسات متعدد دکتر عالیشاه برای حل مشکلات منطقه

به گزارش سایت اروست دکتر اصغر عالیشاه رئیس شورای اسلامی بخش چهاردانگه ساری صبح امروز ۲۷ دیماه در دیدار با ابراهیمی، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان مازندران ضمن تبریک انتصاب ایشان به بیان مشکلات زیست محیطی منطقه چهاردانگه ساری پرداختند. در این دیدار که اعضای شورای اسلامی بخش نیز دکتر عالیشاه را همراهی می کردند در مورد مشکلات ایجاد شده از حمل زباله به منطقه به بحث و تبادل نظر پرداختند. در پایان ابراهیمی مدیر کل چهاردانگه ایی محیط زیست مازندران قول پیگیری جدی موضوع را داد.

بعد از ظهر امروز نیز دکتر عالیشاه که در راس هیئت همراه متشکل از اعضای شورای اسلامی بخش چهاردانگه بود به دیدار مهندس عبدی مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مازندران رفتند. در این جلسه که به مدت سه ساعت به طول انجامید با انتقادات شدید دکتر عالیشاه از کم توجهی به منطقه چهاردانگه همراه بود. در این جلسه دکتر عالیشاه با بیان اینکه اگر پاسخی بابت درخواست هایمان دریافت نکنیم از این جلسه خارج نمی شویم گفت حق مردم چهاردانگه زباله نیست. در این جلسه مقرر شد اعتبار ۱۰۰ میلیون ریالی برای روستاهای دارای دهیاری که مجموعا ۵۳ روستا را شامل می شود و نیز ۵۰ میلیون ریال برای روستا های فاقد دهیاری تخصیص داده شود. همچنین با اعطای قیر رایگان برای روستاهایی که طرح هادی را اجرا کرده اند نیز موافقت شد. همچنین قرار بر این شد ۶۰ نفر از دهیاران منطقه جهت سفر آموزشی زیارتی به مشهد مقدس اعظام شوند.

چند روز قبل نیز کارگروه بررسی مشکلات منطقه چهاردانگه ساری با حضور سلطانی بخشدار محترم چهاردانگه برگزار شد و دکتر عالیشاه به نمایندگی از مردم منطقه خواهان توقف فوری انتقال زباله به منطقه شدند.

abdi1

abdi2بازدید ها:

درج یک دیدگاه