تبلیغات

مطالب پیشین

ابر برچسب ها

آخرین اخبار

دیدار دکتر عالیشاه با مدیر کل کمیته امداد امام (ره) مازندران

دیدار دکتر عالیشاه با مدیر کل کمیته امداد امام (ره) مازندران

دکتر اصغر عالیشاه رئیس شورای اسلامی بخش چهاردانگه ساری امروز سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ در راس هیئتی متشکل از اعضای محترم شورای اسلامی بخش چهاردانگه با رضا نوروزی جعفری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مازندران دیدار کردند. در این دیدار ابتدا دکتر عالیشاه از زحمات بی دریغ مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران تقدیر کردند و گفتند با تدبیر و درایتی که از مدیر کل کمیته امداد استان سراغ دارم و با همت همه مسئولان در جهت رفع مشکلات منطقه انشاالله گام های مثمر ثمری بر خواهیم داشت. دکتر عالیشاه با بیان اینکه عمق محرومیت در منطقه ما بالاست و عنایت ویژه کمیته امداد استان را می طلبد درخواست کرد کمک هزینه جهیزیه نو عروسان بی بضاعت منطقه و همچنین کمک های خدماتی و عمرانی و وام های خودکفایی و خود اشتغالی برای جوانان منطقه در اولویت و دستور کار قرار گیرد. دکتر عالیشاه همچنین خواستار تداوم اعزام افراد تحت پوشش کمیته امداد به مشهد مقدس شد.

در ادامه نوروزی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مازندران ضمن تشکر از ریاست شورای اسلامی بخش چهاردانگه، قول مساعد مبنی بر پرداخت کمک هزینه جهیزیه نو عروسان تحت پوشش منطقه به تعداد ۶۰ نفر در اولین فرصت و اختصاص ۹۰ دستگاه بخاری و ۹۰ عدد منبع ذخیره آب و همچنین اعطای وام خودکفایی برای ۸۰ نفر از افراد تحت پوشش در منطقه را داد. همچنین ایشان اعلام کرد که افراد تحت پوششی که هنوز به مشهد مقدس اعزام نشده اند به زودی مقدمات سفر آنها انجام خواهد پذیرفت. در ادامه ایشان از اعزام ۱۵ نفر از زنان سرپرست خانوار در منطقه به کربلای معلی خبر داد و گفت طرحهایی هم برای حل مشکلات درمانی و عمرانی مردم منطقه خواهیم داشت.

در پایان دکتر عالیشاه ضمن ابراز خرسندی از این جلسه خواستار تداوم آن شد و اظهار کردند ما تمام توان خود را برای حل مشکلات منطقه به کار خواهیم گماشت.

 

۳

 بازدید ها:

درج یک دیدگاه