تبلیغات

مطالب پیشین

ابر برچسب ها

آخرین اخبار

عملکرد ضعیف بخشداری چهاردانگه در تعطیلات نوروز

عملکرد ضعیف بخشداری چهاردانگه در تعطیلات نوروز

با توجه به بررسی های میدانی  و همچنین نظرسنجی از گردشگران چشمه های باداب سورت متاسفانه وضعیت منطقه نسبت به سال گذشته نه تنها پیشرفتی نداشته بلکه پسرفت هایی نیز داشته است. در ذیل اهم موارد مطرح شده توسط گردشگران و مردم محلی بیان می شود.

– مسیر سه راهی تلمادره تا روستای اروست هنوز پس از گذشت یک سال از هشدار های سایت خبری اروست مبنی بر نا ایمن بودن متاسفانه فاقد خط کشی کامل و همچنین علایم کنار جاده ایی می باشد که در زمان مه آلود بودن منطقه مخصوصا برای افراد نا آشنا مثل گردشگران آن هم در شب بسیار خطرناک است.

– پل ورودی روستای توریستی اروست مصوب “طرح مقام معظم رهبری” هنوز احداث نشده است و مردم و گردشگران مجبورند عرض رودخانه را طی کنند.

– مکررا برق منطقه قطع می شود و از این حیث آبرویی در ایام عید برای میزبانان باقی نمی ماند.

– آب آشامیدنی در اکثر مواقع بارندگی دچار مشکل (گل آلود) می شود.

و …

 

با توجه به تبلیغات صورت گرفته توسط مسئولین مخصوصا بخشداری چهاردانگه در جهت پذیرایی از گردشگران به نظر می رسد که صرفا این امر جنبه سیاسی داشته و دستگاههای مربوطه به نصب چند بنر در روستا ها آنهم با بودجه دهیاری ها اکتفا کرده اند. از این حیث عملکرد بخشداری به عنوان عالی ترین دستگاه اجرایی در منطقه بسیار ضعیف توصیف می شود.

 بازدید ها:

۳ پاسخ ها به “عملکرد ضعیف بخشداری چهاردانگه در تعطیلات نوروز”

  1. مزدی گفته:

    فقط تغییر چاره ساز است.

  2. ساداتی گفته:

    یادش بخیر ایشان زمانی مسئول خوابگاه دبیرستان ما بودند.

  3. اسماعيل عاليشاه گفته:

    آقای بخشدار در۱۱اسفند۹۳درموردجلسه خدمات سفربه مسافران نوروزی فرمودند حساسیت لازم به مسئولان ابلاغ شدوآماده خدمات رسانی به مسافران وگردشگران(سورت)هستیم ولی متاسفانه اکثر مسافران ازوضعیت سورت ناراضی بودند.ایشان یانمیخواهد این منطقه(سورت) پیشرفتی داشته باشه یااینکه مسئولان(دهیاران)منطقه ضعیف عمل میکنندکه اون هم بخاطرترس از موقعیت شغلی خودشان میباشد

درج یک دیدگاه