تبلیغات

مطالب پیشین

ابر برچسب ها

آخرین اخبار

فاز دوم روکش آسفالت معابر اروست آغاز شد

فاز دوم روکش آسفالت معابر اروست آغاز شد

به گزارش سایت اروست به نقل از دهیاری این روستا فاز دوم عملیات روکش آسفالت معابر اروست که به علت شرایط کوهستانی این روستای زیبا معابر آسفالته آن دچار ترک و حفره شده بودند از ۱۷ آذر ماه ۹۵ آغاز گردید.

حسب الامر دستور اکید مقام عالی وزارت راه و شهر سازی در توسعه راههای روستایی و پیگیری دکتر اصغر عالیشاه رئیس شورای اسلامی بخش چهاردانگه ساری در سطوح عالی مدیریتی کشور فاز دوم عملیات آسفالت ریزی و جدول گذاری معابر روستای اروست قدمگاه مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله عظما الامام خامنه ای مدظله العالی، با پیشرفت ۸۰ درصدی در حال انجام است.

دکتر عالیشاه در حاشیه بازدید از مراحل انجام پروژه آسفالت ریزی معابر روستای اروست که علیرضا عالیشاه دهیار اروست نیز وی را همراهی می کرد، از پیگیری های به عمل آمده برای کارخانه زباله سوز ساری گفت. ایشان به خبرنگار سایت اروست گفتند که پروژه کارخانه زباله سوز داری سه فاز بوده که شهرداری ساری و دیگر ارکان پروژه با پیگیری های مجدانه ما وظایف خود را به نحو احسنت انجام داده اند. فقط فاز سوم که تخصیص اعتبارات دولتی می باشد باید انجام گیرد که با همراهی دکتر یوسف نژاد عضو محترم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شریف شهرستان های ساری و میاندرود، این امر مهم نیز به زودی تحقق خواهد یافت چرا که این شرایط زیبنده دهستان قدمگاه (پشت کوه) نیست. وی همچنین در پایان اضافه کرد برای آسفالت ریزی معابر روستایی منطقه به فضل الهی اعتبارات خوبی را جذب کرده ایم و پروژه ها در حال انجام است.

asfalt1

asfalt2

asfalt3بازدید ها:

یک پاسخ به “فاز دوم روکش آسفالت معابر اروست آغاز شد”

  1. احمدی منش گفته:

    احسنت رای ما فقط اصغر عالیشاه

درج یک دیدگاه