تبلیغات

مطالب پیشین

ابر برچسب ها

آخرین اخبار

پروین: امید عالیشاه بهترین فوتبالیست ایران است

پروین: امید عالیشاه بهترین فوتبالیست ایران است

به گزارش سایت اروست، به نقل از ورزش سه، علی پروین در گفت‌وگویی خواندنی و جذاب از عملکرد پرسپولیس و استقلال تمجید می‌کند و فوتبال ایران را برای این دو تیم می‌داند. از دید پروین، امید عالیشاه، بازیکن اروستی تیم فوتبال پرسولیس  بهترین فوتبالیست ایران است و کی‌ورش باید به این بازیکن توجه کند.

 

پروین در بخشی از این گفتگو می گوید: از آقای کی‌روش می‌خواهم این عالیشاه را نگاه کند. از نظر من او الان بهترین فوتبالیست ایران و یک چیز عجیب و غریبی است. او باید چهار بازی در تیم ملی انجام دهد تا ترانسفر شود ولی منتهی او را نمی‌بینند، انتخابش نمی‌کنند، دوستش ندارند یا به چشم نمی‌آید ولی از نظر من عالیشاه بهترین فوتبالیست ایران است.

من زیاد فوتبال نگاه نمی‌کنم و فقط بازی‌های استقلال و پرسپولیس را می‌بینم. واقعا این تیم پرسپولیس همه‌شان خوب هستند؛ دفاع خوب است و تیم گل نمی‌خورد، هافبک خوب است که توپ تا سینه دفاع نمی‌آید و مهاجمان هم همه خوب هستند. عالیشاه از محوطه جریمه خودی تیم می‌گیرد می‌رود جلو و آن طرف زمین رامین رضائیان من را یاد ابراهیم آشتیانی می‌اندازد و ماشاالله تمام بازی‌ها دمه کرنر است.بازدید ها:

یک پاسخ به “پروین: امید عالیشاه بهترین فوتبالیست ایران است”

  1. اسماعیل عالیشاه گفته:

    احسنت..واقعا باعث افتخاره.آقای کیروش به قول پروین لطفا چشماتونو بیشتر باز کنید

درج یک دیدگاه