تبلیغات

مطالب پیشین

ابر برچسب ها

آخرین اخبار

پیام تبریک دکتر عالیشاه به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

پیام تبریک دکتر عالیشاه به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

دکتر عالیشاه رئیس شورای اسلامی بخش چهاردانگه ساری به مناسبت فرارسیدن سال ۱۳۹۵ هجری خورشیدی و آغاز بهار در پیامی به هموطنان بویژه مردم چهاردانگه ضمن تبریک سال نو ، آغاز سال جدید را موسم تجدید عهد با بهار و بهار آفرین و پیوند دوباره با آرمان ها و آرزو ها دانست.

متن کامل پیام دکتر اصغر عالیشاه به شرح زیر است:

“آمد بهار خرم و آمد رسول یار…

آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان عزیزم به خصوص مردم عزیز چهاردانگه تبریک و شادباش عرض نموده و در سال پیش رو برای تمام ملت شریف ایران ، بل خطه نوروز از ایران و آذربایجان تا افغانستان و تاجیکستان سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می کنم.

آغاز سال جدید ، موسم تجدید عهد ما با بهار و بهار آفرین است و پیوند دوباره با آرمان ها و آرزومایمان.

بهار فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول ؛ آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن. بهار فصل غباروبی از آرزوی دیرینه مردم ما برای نیل به پیشرفت و عدالت است و تنها تحقق این آرزو است که بهار را برای همیشه در این سرزمین جاودانه خواهد ساخت.

نوروز همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است. ملت ما با همدلی و همبستگی، سختی ها و مصایب فراوانی را پشت سر گذاشته است. ملت شریف ایران با وحدت و همدلی توانسته است در طول قرن ها و اعصار گذشته بارها از هویت ملی و اسلامی خود در برابرآسیب ها و تهدیدات بی شمار دفاع کرده و از تمدن بزرگ و تاریخ ساز خود با رشادت و آگاهی پاسداری نماید.

انقلاب شکوهمند اسلامی و هشت سال مقاومت دلیرانه فرزندان این آب و خاک از میهن اسلامی مان، تنها دو نمونه از ثمرات و برکات بی بدیل این وحدت و همدلی در تاریخ معاصر ماست و سزاست که بر امام شهیدان و شهیدانمان درود فرستیم.

اینک و در آستانه سال های بلوغ و بالندگی ایران اسلامی، بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه مردم ایران برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم . نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به ایرانی آباد ، مستقل و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت ، آرامش و امید ، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

در آغاز سال جدید آرزوی ما برای همه مردم عزیز چهاردانگه ، زندگی در منطقه ایی اخلاقی، زیبا، ایمن، شاد، آباد و توسعه یافته است. آرزوهای ما برای چهاردانگه و شهروندان آن، از جنس رویا و شعار نیست بلکه اهداف به دقت برنامه ریزی شده ای هستند که در سال جدید با قاطعیت و پشتکار در جهت تحقق آنها تلاش خواهیم نمود.

بسیاری از رویاها و آرزوهای گذشته ما درباره چهاردانگه، امروز به واقعیت تبدیل شده اند و بنده امیدوارم و بر این امید خویش تعهد و باور دارم که چهاردانگه در آینده، منطقه ایی بسیار فراتر از آرزوها و رویاهای امروز ما خواهد بود. در آینده ای که در سایه الطاف الهی چندان دور نخواهد بود ، گل سرسبد مازندران به منطقه توسعه یافته و آکنده از معنویتی تبدیل خواهد شد که شایسته حیات طیبه اسلامی و مامنی برای خود شکوفایی همه جان های آزاده باشد.

به امید آنکه در سایه همدلی و همراهی همه شهروندان و مسئولان ، سال آینده در منطقه ایی با اخلاق تر، زیباتر، ایمن تر، توسعه یافته تر، آباد تر و شاداب تر از امروز به استقبال بهار بنشینیم، و حالی احسن از امروز داشته باشیم.

در این عید سعید باستانی با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می گذاریم و فروتنانه از او طلب می کنیم که:”یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال”.


بازدید ها:

درج یک دیدگاه