تبلیغات

مطالب پیشین

ابر برچسب ها

آخرین اخبار

پیام دکتر عالیشاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

پیام دکتر عالیشاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

دکتر اصغر عالیشاه رئیس شورای اسلامی بخش چهاردانگه ساری به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیامی منتشر کردند.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

آغاز سال تحصیلی ۹۵ – ۱۳۹۴ را به معلمان، استادان، پژوهشگران، فناوران، مدیران و کارکنان خدوم و خستگی‌ناپذیر و دانش آموزان سرافراز و گرامی به‌خصوص دانش آموزان سال اولی تبریک می‌گویم.

نقش و منزلت تاریخی دانشمندان مسلمان و ایرانیان در پیشرفت علوم در جامعه علمی جهانی بر کسی پوشیده نیست و امروز، خبرهای افتخارآمیز و غرورآفرین از رشد و ارتقای مستمر جایگاه علمی ایران اسلامی تائیدی دوباره و نمادی از پویایی و شکوفایی علمی ایران عزیز در عرصه‌های بین‌المللی است.

بدون تردید جایگاه اندیشمندان، دانش‌پژوهان و سرمایه های اصیل و گرانبهای اجتماعی در اخلاقیات دنیای کنونی و نیز در اقتصاد مبتنی بر دانایی، به همراه نوآوری و اندیشه‌های پاک و پویا رقم می خورد و منابع انسانی عوامل بی بدیل در شاخص های اصلی توسعه پایدار و همه جانبه به شمار می آیند.

آموزش و پرورش کشور بر پایه آموزه های اسلام که “یعلوا و لا یعلی علیه” مجدّانه سعی می نماید با اتکا به حمایت های بی دریغ مقام معظم رهبری از برنامه های کیفی سازی و توسعه هدفمند آموزش و پرورش، ضمن تحقق بخشیدن به مدارس نسل سوم و هوشمند، بر پایه برنامه های آمایشی کلان به تربیت دانش آموزان توانمند، با انگیزه و برخوردار از اخلاق نیکو مبادرت داشته و همزمان با افزایش همکاری های علمی بین المللی، افق های جدید و روشنی را در رسیدن به مرجعیت علمی منطقه و جهان اسلام باز ترسیم نماید.

امیدوارم در پرتو الطاف و عنایات الهی هر روز جایگاه چشمگیرتر در مراتب فضیلت و علم و اخلاق را در کشور نظاره گر بوده و در آینده ای نزدیک قرار گرفتن ایران عزیز اسلامی را در تراز جهانی از نظر علم و فناوری شاهد باشیم

اصغر عالیشاه

ریاست شورای اسلامی بخش چهاردانگه ساریبازدید ها:

۲ پاسخ ها به “پیام دکتر عالیشاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید”

  1. بهروز گفته:

    خیلی ممنون آقای عالیشاه

  2. احسان گفته:

    سلام من از دانش آموزان اروست هستم وبابت تبریکتون ازشماخیلی سپاسگذارم

درج یک دیدگاه