تبلیغات

مطالب پیشین

ابر برچسب ها

آخرین اخبار

پیام دکتر عالیشاه به مناسبت دهه مبارک فجر

پیام دکتر عالیشاه به مناسبت دهه مبارک فجر

به گزارش سایت اروست دکتر اصغر عالیشاه رئیس شورای اسلامی بخش چهاردانگه ساری به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر پیامی منتشر کردند.

متن پیام بدین شرح است:

«والفجر» سوگند همیشه برپا و بر جای ازلی خداوند است که نوید بخش پگاه روشن پیروزی در افق جهاد امت هاست.

«بهمن» ماه شوریدگان دلداده ای است که سرمست از کلام و پیام آن پیر می فروش، خود را به خط خون و آتش زدند و «گل تکبیر» را در همه جای این میهن شکوفاندند دهه فجر کلید گشاینده ی درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود که « استقلال » و « آزادی » و « جمهوری اسلامی » را به ارمغان آورد. پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افقها را روشن ساخت و پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نور باران کرد. دهه فجر، مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ و رسای اسلام بود. و چه زیبا مقام معظم رهبری فرمودند که: « دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمارمیرود.»

۲۲ بهمن نه تنها نباید به عنوان روز پایانی یک رژیم سیاسی و آغازی بر حیات حکومتی دیگر تلقی گردد. بلکه باید از آن به عنوان سرفصلی برجسته در تاریخ سیاسی ایران و نقطه‌ای عطف در روند مبارزات ملت ایران با استکبار جهان خوار یاد کرد. اینجانب به نوبه خودم ایام فرخنده دهه فجر، ایام پیروزی خون برشمشیر و حق بر باطل را به تمامی ملت شریف و شهید پرور ایران، خصوصا مردم ولایی چهاردانگه عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و امید آن دارم که همیشه و در همه حال ادامه دهنده راه امام راحل و شهدای گرانقدر بوده و همچنان پرتلاش در عرصه علم و سازندگی رو به سوی افقهای روشن حرکت کنیم.

دکتر اصغر عالیشاه
رئیس شواری اسلامی بخش چهاردانگه ساریبازدید ها:

درج یک دیدگاه